En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda konaklayabilir.


2 Yetişkin 0 Çocuk
- +
- +
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı
3.Çocuk Yaşı

Cunda Rota Hotel

Rota Otel Cunda adasında 2016 yılı Temmuz ayında hizmete girmiş 26 oda kapasiteli havuz ve geniş dinlenme alanları , bahçesi  özel odaları ile sizlere konforlu, huzurlu , mutlu bir tatil geçirmeniz için dizayn edilmiştir.

Şehrin gürültüsü ve stresinden bir nebze uzaklaşmak isteyenlerin rotasını cunda çizdiğinde uğraması gereken bir oteli hayata geçirmeye çalıştık .Her türlü konfor ve rahatlığı misafirlerimize sunmak onlara stressiz ve mutlu bir tatil geçirmeleri hedefindeyiz. Cunda Adası içinde hem restaurant ve merkezine yakınlığı ile hem de gürültüsünden uzak harika bir konuumdadır. 26 oda kapasiteli otelimizde yüzme havuzumuz bir çok odasında jakuzi ve türk hamamı ile hizmet vermektedir.  2016 yılının temmuz ayında heyecanla ilk misafirlerimizi ağırlamaya başladık . Sizleride aramızda görmenin bize büyük mutluluk vereceğine emin olabilirsiniz.Rotanızı Cunda'ya çevirin ve bizimle sizde Rota deyin !

 

  

 

Rotanızı Cunda'ya çevirin ve bizimle sizde Rota deyin !

 

Rota Otel Cunda adasında 2016 yılı Temmuz ayında hizmete girmiş 26 oda kapasiteli havuz ve geniş dinlenme alanları , bahçesi  özel odaları ile sizlere konforlu, huzurlu , mutlu bir tatil ge...

Galeri